3 דרכים טובות להרוויח עוד כמה שקלים

אנחנו תמיד רוצים להרוויח קצת יותר. אולי אין לנו שאיפות לגור בטירה ולהפסיק לעבוד מעתה ועד עולם, אבל אם נכניס עוד כמה שקלים מדי חודש נוכל להרשות לעצמנו הכל. נוכל לצאת לחופשה מפעם לפעם, לקנות את הבגדים שאנחנו אוהבים ולצאת למסעדות הכי טובות. כל אלה בהחלט מבטיחים לנו איכות חיים גבוהה במיוחד. השאלה העיקרית היא עושים את זה. כדי לענות עליה קבלו שלוש רעיונות לייצר הכנסה, גם אם לא מידית – אבל בהחלט פסיבית.

השקעה בנדל"ן

בזמן שאנחנו קוראים בעיתונים על יוקר המחיה ועל תכניות שמטרתן לסייע ברכישת דירה, מי שיש לו את היכולת לקנות דירה בהחלט יהנה מתשואה יפה בזכותה. המחירים הגבוהים בישראל מפתים אותנו לא פעם לרכוש נדל"ן בארה"ב, וזו חלופה נהדרת. כך או כך, אתם יכולים לצפות לדמי שכירות יפים שייכנסו מדי חודש. עם זאת, זכרו שזו לא בהכרח הכנסה פסיבית לחלוטין. איתור שוכרים, חתימה על הסכמי שכירות וגם טיפול בתקלות שעשויות להתרחק בדירה, כל אלה ידרשו תשומת לב. מצד שני, זו הכנסה קבועה לאורך זמן, וזו נקודה חשובה בהחלט.

עבודה מהבית

זו אולי לא הכנסה פסיבית ברוב המקרים, אבל זו דרך נהדרת להרוויח יותר – מהפיג'מה. אתם יכולים להציע את הכישורים שלכם ללקוחות, בין אם אתם טובים בעיצוב מודעות בפוטושופ, בכתיבת פוסטים בפייסבוק או במתן שירותי אדמיניסטרציה. כמעט כל תחום זמין היום לעסקים הקטנים מרחוק, וזו הזדמנות מבחינתכם להרוויח. אם אתם שולטים היטב בשפה זרה אתם יכולים להעביר גם שיעורים פרטיים אצלכם בבית, או לעשות זאת דרך סקייפ. כל כך פשוט, לא?

מכירות אונליין

אתרי מסחר כמו איביי ואמזון הפכו את כולנו לצרכנים וירטואליים – וחלק גדול מאיתנו גם לסוחרים. דרך האתרים הללו אתם יכולים למכור מוצרים שאין לכם בהם צורך, או להתחיל לסחור באופן רציני יותר. למשל, אם אתם חושבים שצעצוע מסוים לילדים, גאדג'ט למטבח או מוצר אלקטרוני הם הזדמנויות להרוויח עוד כסף, אין סיבה שלא תקנו מלאי ותתחילו למכור. כמובן שכדאי לכם לבדוק מראש אם המוצר באמת רלוונטי והאם השוק אינו מוצף. לאחר הסקר הזה תוכלו לבחור את המוצר האידאלי, להתחיל למכור, ולעשות את הכל מהמטבח, עם כוס קפה. מי אמר שאנחנו חייבים לעבוד מהבוקר עד הלילה בלי לזכות בזמן איכות עם המשפחה?