3 רעיונות לפינוק אמיתי – לעצמכם

אנחנו מאוד אוהבים לפנק את החברים, את בני המשפחה ומעל הכל את בן או בת הזוג. מצד שני, לפעמים מגיע לנו להעניק מתנה דווקא לעצמנו. זה יכול לקרות רגע אחרי שקיבלנו קידום משמעותי בעבודה או בונוס מרשים במיוחד. מה שבטוח זה שיש לנו כמה דרכים טובות מאוד לפנק את האדם החשוב ביותר בחיים שלנו. מוכנים?

תכשיט חדש ומיוחד

כולנו מכירים את המשפט הידוע לפיו היהלום הוא חברה הטוב ביותר של האישה. אז נכון, יש נשים שלא ממש מתחברות לתכשיטי הכסף והזהב, וגם לא ליהלומים, אבל סביר להניח שגם הן שמחות לקבל טבעת אירוסין שמלווה בכריעת ברך ושיר רומנטי ברקע. טבעת אירוסין מהסוג הזה נשאיר לבן הזוג לקנות, וגם נשלח אותו לחפש unique engagement rings בגוגל. מי שאוהבת תכשיט יפה לא חייבת לחכות למתנה היקרה שלו, וגם לא לרמוז (ברמזים עבים מאוד) שהיא ממש משתוקקת לזוג עגילים (gold earrings for women) ועדיף שיהיה מזהב. בחרי לעצמך תכשיט שאת אוהבת, בין אם מדובר בעגילים, שרשרת או צמיד טניס. זה הזמן להעניק לעצמך מכל הלב.

חופשה קצרה

מתנה נהדרת לא חייבת להיות מוחשית. כולנו זקוקים לחופשה טובה מדי פעם, וגם אם נדמה לכם שאין עם מי לנסוע או תקציב מתאים, זה הזמן לגלות שזה פשוט לא נכון. חופשה בחו"ל או אפילו סופשבוע בצימר יכולים להיות מושלמים גם אם אתם נוסעים לבד. כך השקט מובטח לכם באמת, וזו הזדמנות להתרווח לאחור בג'קוזי או להתפנק בארוחה טובה מול הנהר (או מול האייפל, תלוי איפה בחרתם לנפוש).

מסע קניות

גם מי שלא מתחברת לתכשיטים וגם מי שאין לה זמן לצאת לחופשה – עדיין זקוקה לבגדים חדשים. שמלה יפה, מעיל חדש לקראת החורף המתקרב או נעליים שיתאימו לבגד אהוב, כל אפשרות תעבוד כאן מצוין. אם מה שעוצר אתכם מהצעד הזה הוא החשש מהוצאה כספית גדולה אפשר להיות מחושבים יותר. תמיד אפשר לאתר סייל מעניין בחנות כזו או אחרת, לפשפש במגירות ולגלות גיפט קארד שלא נוצל ממתנת החג האחרונה, או להגדיר סכום שאיתו תוכלו להתפרע. מסע הקניות הזה ירומם את מצב הרוח וגם יעניק אנרגיות חדשות כשתגיעו למשרד עם בגד חדש שיסחט מחמאות.